Korzenie spółki sięgają 1913 roku. Aktualnie MOJ jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją i dystrybucją urządzeń oraz świadczy szerokiej gamy usługi dla przemysłu górniczego, energetycznego, sektora transportu i przeładunku, stoczniowego cementowego, cukrowniczego i innych.

Doświadczenie technologiczne, nieprzerwanie modernizowany park maszynowy oraz wysokiej klasy specjaliści przyczynili się do stworzenia szerokiego wachlarza produktów, stanowiących harmonijne uzupełnienie oferty wyrobów uznanych w świecie producentów działających w ramach Grupy Fasing. Spółka oferuje szeroką gamę sprzęgieł hydrokinetycznych, elastycznych, wiertarek elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych, kotwiarek i agregatów hydraulicznych, kluczy dynamometrycznych, grzechotkowych, smarownic, i in. Zróżnicowana oferta i bogate zaplecze produkcyjne pozwala firmie funkcjonować i konkurować z przedstawicielami tego sektora w Polsce i na świecie.

MOJ S.A. świadczy również usługi w zakresie remontów własnych produktów oraz prowadzi działalność deweloperską. Jest twórcą legendarnego już motocykla MOJ 130, eksponowanego na licznych wystawach m.in. w Muzeum Techniki w Warszawie.

Czytaj Więcej
Legendarny motocykl MOJ 130

Polski motocykl, skonstruowany i produkowany w latach 1937-1939 w Fabryce Maszyn Odlewni Żelaza i Metali MOJ w Katowicach. Konstrukcja opracowana przez inż. Gustawa Różyckiego.

Czytaj Więcej
Skontaktuj się z nami
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi produktami i usługami.
przepisz kod
Nasze usługi
Aktualności
Kuźnia Osowiec - Oddział MOJ S.A. Fasing Sino-Pol (Beijing) Mining Equipment and Tools Co. Ltd. Fasing America Corp. Fasing Ukraina Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Górniczych Greenway Sp. z o.o.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.