Produkty
Kontakt

MOJ S.A.
ul. Tokarska 6, 40-859 Katowice

T: +48 (32) 604 09 00
F: +48 (32) 604 09 01
E: sekretariat@moj.com.pl

Serwis

Serwis fabryczny stanowi grupa pracowników inżynieryjno-technicznych mających duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z produkcja, eksploatacją wysokiej jakości i niezawodności wyrobów produkowanych w Firmie MOJ S.A. Katowice.

Serwis MOJ

Zapewniamy klientowi szybką i fachową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną produkowanych maszyn i urządzeń. Usługi serwisowe realizowane są u klienta lub w siedzibie firmy w zależności od technicznych uwarunkowań potrzebnych do wykonania usługi serwisowej. W siedzibie firmy jest dobrze wyposażone laboratorium, między innymi w najnowszą współrzędnościową maszynę pomiarową firmy Wenzel. Szeroka gamma urządzeń i przyrządów diagnostycznych pozwala na weryfikacje zdiagnozowanych problemów, poprawności wykonania wyrobu, ustalenie przyczyny ewentualnej niepoprawności działania i szybką ich korekcję.

Kuźnia Osowiec - Oddział MOJ S.A. Fasing Sino-Pol (Beijing) Mining Equipment and Tools Co. Ltd. Fasing America Corp. Fasing Ukraina Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Górniczych Greenway Sp. z o.o.