Korzenie spółki sięgają 1913 roku. Aktualnie MOJ jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją i dystrybucją urządzeń oraz świadczy szerokiej gamy usługi dla przemysłu górniczego, energetycznego, sektora tran

Doświadczenie technologiczne, nieprzerwanie modernizowany park maszynowy oraz wysokiej klasy specjaliści przyczynili się do stworzenia szerokiego wachlarza produktów, stanowiących harmonijne uzupełnienie oferty wyrobów uznanych w świecie producentów działających w ramach Grupy Fasing. Spółka oferuje szeroką gamę sprzęgieł hydrokinetycznych, elastycznych, wiertarek elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych, kotwiarek i agregatów hydraulicznych, kluczy dynamometrycznych, grzechotkowych, smarownic, i in. Zróżnicowana oferta i bogate zaplecze produkcyjne pozwala firmie funkcjonować i konkurować z przedstawicielami tego sektora w Polsce i na świecie.

MOJ S.A. świadczy również usługi w zakresie remontów własnych produktów oraz prowadzi działalność deweloperską. Jest twórcą legendarnego już motocykla MOJ 130, eksponowanego na licznych wystawach m.in. w Muzeum Techniki w Warszawie.

Czytaj Więcej
Legendarny motocykl MOJ 130

Polski motocykl, skonstruowany i produkowany w latach 1937-1939 w Fabryce Maszyn Odlewni Żelaza i Metali MOJ w Katowicach. Konstrukcja opracowana przez inż. Gustawa Różyckiego.

Czytaj Więcej
Skontaktuj się z nami
Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi produktami i usługami.
Przepisz kod
Nasze usługi
Aktualności
FASING S.A. Kuźnia Osowiec - Oddział MOJ S.A. Shandong Liangda Fasing Round Link Chains Co., Ltd. Fasing Sino-Pol (Beijing) Mining Equipment and Tools Co. Ltd. Fasing America Corp. OOO Zavody Gornovo Oborudowanija i Instrumenta Fasing Fasing Ukraina Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Górniczych Greenway Sp. z o.o. Spółka Electron Poland S.A.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.